Reduced price! BEYONCE HEAT KISSED WOM EDP 30ML

BEYONCE HEAT KISSED WOM EDP 30ML

31,24 €

15,62 €

-50%

#OK067

Heat Kissed Beyoncé ka aromë lulesh dhe frutash për femra. Aroma përmban pjesë të mango, pitahaya, orkide, zambak jasemini, vaj maroken, dru sandali afrikane, patchouli dhe vanilje rozë.

More details

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • BEYONCE HEAT KISSED WOM EDP 30ML
  Heat Kissed Beyoncé ka aromë lulesh dhe frutash për femra. Aroma përmban pjesë të mango, pitahaya, orkide, zambak jasemini, vaj maroken, dru sandali afrikane, patchouli dhe vanilje rozë.

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  BEYONCE HEAT KISSED WOM EDP 30ML

  BEYONCE HEAT KISSED WOM EDP 30ML

  Heat Kissed Beyoncé ka aromë lulesh dhe frutash për femra. Aroma përmban pjesë të mango, pitahaya, orkide, zambak jasemini, vaj maroken, dru sandali afrikane, patchouli dhe vanilje rozë.

  Write a review

  products in the same category: