Produkte të reja

Friteze (shporta tiganisje) Russell Hobbs

#RS001

New

2 VITE GARANCION

More details

129,90 €

185,57 €

-30%

- +

Friteze (shporta tiganisje) e shendetshme per perdorim pa vaj. - Nje menyre e re me e shendetshme dhe pa kundermim per ta pergatitur pomfritin ne krahasim me menyren tradicionale. - Sirtarin me kapacitet 2 litra qe nxirret jashte per mbushje dhe zbrazje te lehte. - Ndares i shportes per gatim te dy ushqimeve te ndryshme pernjeheresh. - Tajmer 60 minutesh me fikje automatike. - Temperature variabile deri ne 200°C. - Perdorim I gjithanshem per pergatitjen e pomfritit (te fresket ose te ngrire) , mishit, perimeve dhe nje varietet I ushqimeve tjera te ndryshme. - Shporta e sigurte per pastrim ne makine larese te eneve, doreza te ftohta ne pjekje dhe kembe qe nuk rreshqassin ne tavoline. - Dimensionet e pakos L x W x H (mm) 328 x 320 x 384.

No customer comments for the moment.

Write a review

Friteze (shporta tiganisje) Russell Hobbs

Friteze (shporta tiganisje) Russell Hobbs

2 VITE GARANCION

Write a review

Produkte në kategori të njejtë

 • 136,50 € 40%OFF 81,90 €

  Versace Eros Pour Femme EDP -

  Versace Eros Pour Femme EDP - 100mlPër femra

  81,90 € 136,50 € 40%OFF
  Reduced price!
  Item Code: OK032
 • 108,43 € 30%OFF 75,90 €

  Versace Dylan Blue EDT 200ML Për

  Versace Dylan Blue EDT 200ML Për meshkuj

  75,90 € 108,43 € 30%OFF
  Reduced price!
  Item Code: OK033
 • 69,83 € 40%OFF 41,90 €

  RICHMOND VIVA ROCK Edt spray 50

  RICHMOND VIVA ROCK Edt spray 50 mlParfum për femra

  41,90 € 69,83 € 40%OFF
  Reduced price!
  Item Code: OK034
 • 85,57 € 30%OFF 59,90 €

  SET 7300412 VANITAS Parfum 50 ml +

  SET 7300412 VANITAS Parfum 50 ml + 50 ml Xhel Dushi + Body Milk 50 ml

  59,90 € 85,57 € 30%OFF
  Reduced price!
  Item Code: OK035
 • 38,43 € 30%OFF 26,90 €

  Man eau fraiche Versace edt 30 - për

  Man eau fraiche Versace edt 30 - për meshkuj

  26,90 € 38,43 € 30%OFF
  Reduced price!
  Item Code: OK036
 • 48,43 € 30%OFF 33,90 €

  Man eau fraiche Versace edt 50Per

  Man eau fraiche Versace edt 50Per meshkuj

  33,90 € 48,43 € 30%OFF
  Reduced price!
  Item Code: OK037
 • 28,16 € 40%OFF 16,90 €

  Versace man eau fraiche deo stick

  Versace man eau fraiche deo stick 75mlPër meshkuj

  16,90 € 28,16 € 40%OFF
  Reduced price!
  Item Code: OK038
 • 59,90 € 59,90 €

  Gucci Guilty Absolute 50ml EDPPër

  Gucci Guilty Absolute 50ml EDPPër meshkuj

  59,90 €
  Item Code: OK039
 • 76,90 € 76,90 €

  Gucci Guilty Absolute 90ml EDPPër

  Gucci Guilty Absolute 90ml EDPPër meshkuj

  76,90 €
  Item Code: OK040
 • 90,90 € 90,90 €

  Gucci Guilty Absolute 150ml EDPPër

  Gucci Guilty Absolute 150ml EDPPër meshkuj

  90,90 €
  Item Code: OK041
 • 64,83 € 40%OFF 38,90 €

  Remington Tharëse SetModeli: D3191GP

  Remington Tharëse SetModeli: D3191GP

  38,90 € 64,83 € 40%OFF
  Reduced price!
  Item Code: OK042
 • 142,71 € 30%OFF 99,90 €

  Remington Drejtuese për Flokë me

  Remington Drejtuese për Flokë me AvullModeli: S8700

  99,90 € 142,71 € 30%OFF
  Reduced price!
  Item Code: OK043
 • 108,17 € 40%OFF 64,90 €

  Remington Mashë për dredhje

  Remington Mashë për dredhje flokëshModeli: Ci606

  64,90 € 108,17 € 40%OFF
  Reduced price!
  Item Code: OK044
 • 35,57 € 30%OFF 24,90 €

  24,90 € 35,57 € 30%OFF
  Reduced price!
  Item Code: RH0001
 • 87,90 € 87,90 €

  Russell Hobbs Steam Mop 700ml

  Russell Hobbs Steam Mop 700ml 20570-56 (pllaka, laminat, parket, tepih)

  87,90 €
  Item Code: OK045
 • 23,00 € 19,50 €

  TRANSPORTI GRATIS!

  TRANSPORTI GRATIS!

  19,50 € 23,00 €
  Reduced price!
  Item Code: IH022
 • 28,00 € 48%OFF 14,56 €

  Body Shaper makinë

  Body Shaper makinë stervitje-Transporti Gratis!

  14,56 € 28,00 € 48%OFF
  Reduced price!
  Item Code: IH023
 • 13,00 € 13,00 €

  Dyshek YOGA MAT68" x 24"TRANSPORTI

  Dyshek YOGA MAT68" x 24"TRANSPORTI GRATIS!!

  13,00 €
  Item Code: IH024
 • 25,00 € 40%OFF 15,00 €

  Shkop Spiral 50KGTRANSPORTI GRATIS!!

  Shkop Spiral 50KGTRANSPORTI GRATIS!!

  15,00 € 25,00 € 40%OFF
  Reduced price!
  Item Code: IH025
 • 19,90 € 40%OFF 11,94 €

  -Përdoret për ti forcuar muskujt ,

  -Përdoret për ti forcuar muskujt , këmbët, duart, krahët dhe supet-Ndihmon në zhvillimin e përgjithshëm të muskujve trupit, ekuilibrin dhe kordinimin. TRANSPORTI GRATIS!!

  11,94 € 19,90 € 40%OFF
  Reduced price!
  Item Code: IH028
 • 49,95 € 49,95 €

  Një pulso metër shumë i përshtatshëm

  Një pulso metër shumë i përshtatshëm për aktivitete me biqikletë në natyrë dhe në palestër. Cardio bike jo vetëm që është një orë digjitale,  ka një kalendar, ka alarm, është një kronometer, por në mes të tjerash është edhe një pulsometer dhe odometer shumë cilësor dhe jashtëzakonisht i përshtatshëm për aktivitete me bicikletë si në natyrë dhe në ambiente te mbyllura (Fitnes, palester).  

  49,95 €
  Item Code: DT108
 • 27,38 € 50%OFF 13,69 €

  Ever Beyond është një aromë

  Ever Beyond është një aromë mashkullore aromatike pjesë e linjës David Beckham. Aroma: mojito, grejpfrut, kardamom.

  13,69 € 27,38 € 50%OFF
  Reduced price!
  Item Code: OK063
 • 31,24 € 50%OFF 15,62 €

  Aroma - Fruta, portokall të kuq,

  Aroma - Fruta, portokall të kuq, qershi, lule mango dhe hibiskus portokalli.

  15,62 € 31,24 € 50%OFF
  Reduced price!
  Item Code: OK065
 • 31,24 € 50%OFF 15,62 €

  Ka një aromë orientale, me lule për

  Ka një aromë orientale, me lule për gratë. -ka një aromë joshëse krijuar me shënime të BlackBerry, mandarinë, orkide, fresias, qelibar artë dhe labdanum.

  15,62 € 31,24 € 50%OFF
  Reduced price!
  Item Code: OK066
 • 31,24 € 50%OFF 15,62 €

  Heat Kissed Beyoncé ka aromë lulesh

  Heat Kissed Beyoncé ka aromë lulesh dhe frutash për femra. Aroma përmban pjesë të mango, pitahaya, orkide, zambak jasemini, vaj maroken, dru sandali afrikane, patchouli dhe vanilje rozë.

  15,62 € 31,24 € 50%OFF
  Reduced price!
  Item Code: OK067
 • 31,14 € 50%OFF 15,57 €

  Parfum per meshkuj.Aroma: Balsami,

  Parfum per meshkuj.Aroma: Balsami, Grejpfrut, Fenell

  15,57 € 31,14 € 50%OFF
  Reduced price!
  Item Code: ok064
 • 31,26 € 50%OFF 15,63 €

  Eau de Gaga Lady Gaga është një

  Eau de Gaga Lady Gaga është një parfum i freskët, me aromë lule për gratë dhe burrat.

  15,63 € 31,26 € 50%OFF
  Reduced price!
  Item Code: OK068
 • 35,88 € 50%OFF 17,94 €

  Flagrancë florale dhe me shije

  Flagrancë florale dhe me shije frutash, me qershi braziliane dhe fruta sorbet.

  17,94 € 35,88 € 50%OFF
  Reduced price!
  Item Code: OK069
 • 35,88 € 50%OFF 17,94 €

  Beyonce Heat Seduction EDT 50 ML me

  Beyonce Heat Seduction EDT 50 ML me një frangrancë femërore me aura sensuale.

  17,94 € 35,88 € 50%OFF
  Reduced price!
  Item Code: OK070
 • 35,88 € 50%OFF 17,94 €

  Rise, aroma e re nga Beyoncé,

  Rise, aroma e re nga Beyoncé, krenohet me aromen e hapjes së kajsisë, bergamota italiane dhe sorbet basilik i mbuluar me akull për një aromë të fortë por me shije frutash që ju lehtëson. Gjithashtu përzier me orkidën e argjendit të artë, freesia dhe sambac lule jasemini, pyjet e vjeshtës, lesh kashmiri, miskut dhe vetiver në bazë.

  17,94 € 35,88 € 50%OFF
  Reduced price!
  Item Code: OK071
Next Previous
Scroll