TTS Vizore 30cm

0,25 €

#dh651

TTS Vizore 30cm

More details

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Vizore e përbërë nga plastika, rezistente ndaj deformimit dhe karakterizohet nga rezistenca e lartë ndaj thyerjes. Kjo vizore ka gjatësi 30cm

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  TTS Vizore 30cm

  TTS Vizore 30cm

  TTS Vizore 30cm

  Write a review

  products in the same category: