TTS Vizore 20cm Flexy

0,50 €

#dh650

TTS Vizore 20cm Flexy

More details

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Vizore Flexy e përbërë nga plastika, rezistente ndaj deformimit dhe karakterizohet nga rezistenca e lartë ndaj thyerjes. Kjo vizore ka gjatësi 20cm

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  TTS Vizore 20cm Flexy

  TTS Vizore 20cm Flexy

  TTS Vizore 20cm Flexy

  Write a review

  products in the same category: