TTS Set trekendsha 30cm

0,90 €

#dh642

TTS Set trekendsha 30cm

More details

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Seti i trekëndëshve është i përbërë nga tre lloj pjesësh të përbëra nga plastika. Pjesë e këtij seti është një vizore 20cm, dy trekëndësha 13cm e 18cm dhe një këndmatës 10cm.

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  TTS Set trekendsha 30cm

  TTS Set trekendsha 30cm

  TTS Set trekendsha 30cm

  Write a review

  products in the same category: