TTS Tempera e bardhe 12/1

2,70 €

#dh645

TTS Tempera e bardhe 12/1

More details

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Seti i ngjyrave temperno vjen me 12 nuanca të ndryshme të ngjyrave, të cilat janë me kualitet të lartë, që shpërlahen lehtë, jo helmuese dhe me qëndrueshmëri tejet të lartë.

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  Write a review

  products in the same category: