TTS Tempera 10+1, 12ml

2,70 €

#dh643

TTS Tempera 10+1, 12ml

More details

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Seti i ngjyrave temperno vjen me 10 nuanca të ndryshme të ngjyrave me volum 12 ml, të cilat janë me kualitet të lartë, që shpërlahen lehtë dhe me qëndrueshmëri të lartë. Në pako përfshihet edhe një ngjyrë ekstra e bardhë. I gjithë seti është rezistent ndaj deformimit dhe karakterizohet nga rezistenca e lartë ndaj thyerjes.

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  TTS Tempera 10+1, 12ml

  TTS Tempera 10+1, 12ml

  TTS Tempera 10+1, 12ml

  Write a review

  products in the same category: