Oksimeter Pulsi per Femije

79,95 €

#DT106

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Ky lloj Oksimeter Pulsi është shumë i pershtatshem per Femijët.
  është i pajisur edhe me alarm në rast se bie nga gisti i fëmijëve
  Konsumon pak energji dhe vetë c’kyqet ne rast se nuk është ne kontakt me gishtin
  Bën matjen e SpO2 në rangun  0 % – 100 %, rezolucioni: 1 %; preciziteti per 70 % -100 % : ±2 %, dhe i pa definuar per  0 % – 69 %
  Matja e pulsit: 25 – 250 rrahje në sekond.

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  Oksimeter Pulsi per Femije

  Oksimeter Pulsi per Femije

  Write a review

  products in the same category: