Shkop Alum për të ndalur gjakun nga plagë të vogla

4,90 €

#Stipsa

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Shkop Alum për ndalur gjakun nga plagë vogla (kryesisht shkaktohen nga rruarja e pa kujdesshme e fytyrës)

  Alum ndihmon për ndaluar gjakun nga plagët e vogla.

  Shumë dobishme për rroje, manikyr, depilim dhe kështu me radhë. shumë se 100 vjet traditë dhe prodhimi nga Kroacia

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  Shkop Alum për të ndalur gjakun nga plagë të vogla

  Shkop Alum për të ndalur gjakun nga plagë të vogla

  Write a review

  products in the same category: