ST Çanta Seven Spiderman Hero

29,50 €

#dh658

ST Çanta Seven Spiderman Hero

More details

 • Porosit direkt ne VIBER +377 45 502 206

  +37745502206

 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Çanta e përshtatur për fëmijët e ciklit të ulët shkollor nga klasa e I-rë deri në të V-tën për të siguruar që fëmija i juaj të mbaj shpinën drejt gjatë përdorimit të përditshëm të çantës. Ajo është e krijuar nga materiali reflektiv dhe anatomik, ka hapësirë për ajrosje dhe është rezistente ndaj ujit.

  No customer comments for the moment.

  Write a review

  ST Çanta Seven Spiderman Hero

  ST Çanta Seven Spiderman Hero

  ST Çanta Seven Spiderman Hero

  Write a review

  products in the same category: