ZIPP-OFF Pantallona

69.00

ZIPP-OFF Pantallona
Rezistente ndaj ujit dhe frymëqarkulluese me mudesi te shkeputjes së ojesës së poshtme duke i bërë të përdorshme dhe si pantallona të shkurtë. Me mbrojtëse në gjunjë.

Madhesite: S,XS,2XL

Cmimi per S, XS eshte 69.00 Euro.

Cmimi per 2XL eshte 116.00 Euro.

Kodi i produktit: DT-13220-1 13225 Kategoria Tags: , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ZIPP-OFF Pantallona”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *