Zigmund Frojd – Jeta dashurore dhe seksualiteti

9.00

Jeta dashurore dhe seksualiteti sipas Zigmund Frojd

Kodi i produktit: GT004 Kategorite ,

Përshkrimi

Në rast se një mjek praktikant psikoanalist pyet vetën, se për çfarë vuajtjesh i kërkohet më shpesh ndihmë, atëherë ai, pa marrë parasysh frikën shumëformëshe, duhet të përgjigjet: nga impotenca psikike.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zigmund Frojd – Jeta dashurore dhe seksualiteti”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *