Zigmund Frojd – Hyrje në psikoanalizë

6.90

Vepër që shpjegon psikoanalizën

Kodi i produktit: GT003 Kategorite ,

Përshkrimi

Gjithë origjinaliteti i kësaj vepre, ku do ta përqendrojë vëmendjen lexuesi, shpjegohet me kushtet e lindjes së saj. Në leksione nuk ka mundësi të ruhet qetësia dhe gjakftohësia e një traktati shkencor.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zigmund Frojd – Hyrje në psikoanalizë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *