Zemra e vajzes nga Jodi Picoult

10.00

Zemra e vajzes nga Jodi Picoult

Kodi i produktit: gv404 Kategorite , ,

Përshkrimi

Xhjuna ka kaluar nëpër vështirësi që as një nënë nuk do t’i donte. Dymbëdhjetë vjet më parë, i vranë burrin dhe vajzën e vogël. Vazhdoi të jetonte vetëm për hir të fëmijës që mbante në bark. Por tani përballet me humbjen e vajzës së dytë. Klera ka një defekt në zemër dhe, po të mos gjendet shpejt një dhurues, do të vdesë. Kur ofrohet mundësia, duket si mrekulli. Por Xhjuna mëson se zemra e re do të vijë nga njeriu që vrau dikur motrën e Klerës. Ajo mendon se duhet bërë gjithçka për t’i shpëtuar jetën vajzës. Po si mund t’i japë së bijës zemrën e një vrasësi?
Nga Jodi Picoult “Zemra e vajzës” roman Bestseller në New York Times.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zemra e vajzes nga Jodi Picoult”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *