WZ Zarfa Airbag C13

0.21

WZ Zarfa Airbag C13
Kodi i produktit: dh150 Kategorite , , Tags: , , , , ,

Përshkrimi

Zarfe me kualitet të lartë, me material më të qëndrueshëm, të kafta, për dokumente. Janë ideale për DIN A5 dhe të përshtatshme për dërgesa postare, ushëtime etj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “WZ Zarfa Airbag C13”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *