Sale!

Versace Eros Pour Femme EDT 30ml       

58.00 49.30

 • Porosit direkt ne VIBER +383 45 502 206
 • Ose na shkruani në FB https://fb.com/smardonlinecom/
 • Kodi i produktit: gv556 Kategorite , , , Tags: , , ,

  Përshkrimi

  Versace Eros Pour Femme EDT 30ml

  Një aromë rrezatuese dhe sensuale. Një parfum special nga Versace, qe pasqyron pasionin dhe dashurinë e vërtetë.

  Një ftesë për t’u dorëzuar dëshirave dhe për të marrë kontrollin e forcave të pandalshme të jetës.

  Një aromë e forcës, individualitetit dhe joshjes.

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Be the first to review “Versace Eros Pour Femme EDT 30ml       ”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *