Sale!

Valixhe Berlin MD, 19″, e kaltër

43.90 35.12

Valixhe Berlin MD, 19″, e kaltër

Kodi i produktit: gv359 Kategorite , Tags: , , , , , , ,

Përshkrimi

Valixhja Berlin MD vjen me rezistencë ndaj gërvishtjes dhe peshë jashtëzakonisht të lehtë. Kjo valixhe një kod sigurie, një dorezë teleskopike, katër rrota dhe zixhirë. Poashtu, vjen me përmasë 19” dhe ngjyrë kaltër.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Valixhe Berlin MD, 19″, e kaltër”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *