Sale!

Valixhe Berlin MD 19″, e gjelbërt

43.90 35.12

Valixhe Berlin MD 19″, e gjelbërt

Kodi i produktit: gv360 Kategorite , Tags: , , , , , ,

Përshkrimi

Valixhja Berlin MD vjen me rezistencë ndaj gërvishtjes dhe peshë jashtëzakonisht të lehtë. Kjo valixhe një kod sigurie, një dorezë teleskopike, katër rrota dhe zixhirë. Poashtu, vjen me përmasë 19” dhe ngjyrë gjelbër.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Valixhe Berlin MD 19″, e gjelbërt”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *