Sale!

Valixhe Berlin MD , 19″, bezhë

43.90 35.12

Valixhe Berlin MD , 19″, bezhë

Kodi i produktit: gv358 Kategorite , Tags: , , , ,

Përshkrimi

Valixhja Berlin MD vjen me rezistencë ndaj gërvishtjes dhe peshë jashtëzakonisht të lehtë. Kjo valixhe një kod sigurie, një dorezë teleskopike, katër rrota dhe zixhirë. Poashtu, vjen me përmasë 19” dhe ngjyrë bezhë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Valixhe Berlin MD , 19″, bezhë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *