TTS Vizore 30cm

0.25

TTS Vizore 30cm

Përshkrimi

Vizore e përbërë nga plastika, rezistente ndaj deformimit dhe karakterizohet nga rezistenca e lartë ndaj thyerjes. Kjo vizore ka gjatësi 30cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTS Vizore 30cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *