TTS Vizore 30cm Flexy

0.60

TTS Vizore 30cm Flexy

Përshkrimi

Vizore Flexy e përbërë nga plastika, rezistente ndaj deformimit dhe karakterizohet nga rezistenca e lartë ndaj thyerjes. Kjo vizore ka gjatësi 30cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTS Vizore 30cm Flexy”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *