TTS Vizore 20cm

0.20

TTS Vizore 20cm

Përshkrimi

Vizore e përbërë nga plastika, rezistente ndaj deformimit dhe karakterizohet nga rezistenca e lartë ndaj thyerjes. Kjo vizore ka gjatësi 20cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTS Vizore 20cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *