TTS Trekendsh 14cm Flexy

0.50

TTS Trekendsh 14cm Flexy

Përshkrimi

Trekëndësh është i përbërë nga plastika, rezistent ndaj deformimit dhe karakterizohet nga rezistenca e lartë ndaj thyerjes.  Ky trekëndësh ka gjatësi 14cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTS Trekendsh 14cm Flexy”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *