TTS Trekëndësh 18cm

0.25

TTS Trekëndësh 18cm

Përshkrimi

Trekëndësh me gjatësi 18cm dhe me shtrirje 60° i përsosur për nxënës dhe student. Veçanti e këtij trekëndëshi është materiali i cili nuk deformohet lehtë, si dhe qesja nga plastika që vjen me të.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTS Trekëndësh 18cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *