TTS Trekëndësh 13cm

0.25

TTS Trekëndësh 13cm

Përshkrimi

Trekëndësh me gjatësi 13cm dhe me shtrirje 45° i përsosur për nxënës dhe student. Veçanti e këtij trekëndëshi është materiali i cili nuk deformohet lehtë, si dhe qesja nga plastika që vjen me të.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTS Trekëndësh 13cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *