TTS Tempera e bardhe 12/1

2.70

TTS Tempera e bardhe 12/1

Përshkrimi

Seti i ngjyrave temperno vjen me 12 nuanca të ndryshme të ngjyrave, të cilat janë me kualitet të lartë, që shpërlahen lehtë, jo helmuese dhe me qëndrueshmëri tejet të lartë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTS Tempera e bardhe 12/1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *