TTS Tempera 6/1, 12ml

1.80

TTS Tempera 6/1, 12ml

Përshkrimi

Seti i ngjyrave temperno vjen me 6 nuanca të ndryshme të ngjyrave me volum 12 ml, të cilat janë me kualitet të lartë, që shpërlahen lehtë, jo helmuese dhe me qëndrueshmëri tejet të lartë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTS Tempera 6/1, 12ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *