TTS Tempera 10+1, 12ml

2.70

TTS Tempera 10+1, 12ml

Përshkrimi

Seti i ngjyrave temperno vjen me 10 nuanca të ndryshme të ngjyrave me volum 12 ml, të cilat janë me kualitet të lartë, që shpërlahen lehtë dhe me qëndrueshmëri të lartë. Në pako përfshihet edhe një ngjyrë ekstra e bardhë. I gjithë seti është rezistent ndaj deformimit dhe karakterizohet nga rezistenca e lartë ndaj thyerjes.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTS Tempera 10+1, 12ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *