TTS Set trekendsha 30cm

0.90

TTS Set trekendsha 30cm

Përshkrimi

Seti i trekëndëshve është i përbërë nga tre lloj pjesësh të përbëra nga plastika. Pjesë e këtij seti është një vizore 20cm, dy trekëndësha 13cm e 18cm dhe një këndmatës 10cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTS Set trekendsha 30cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *