TTS Set trekandsha 30cm Flex

2.05

TTS Set trekandsha 30cm Flex

Përshkrimi

Set i përbërë nga vizore me ngjyrë neoni dhe me material që nuk thyhet e as deformohet lehtë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTS Set trekandsha 30cm Flex”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *