TTS Set trekandsha 20cm

0.65

TTS Set trekandsha 20cm

Përshkrimi

Seti i trekëndëshve është i përbërë nga tre lloj pjesësh të përbëra nga plastika. Pjesë e këtij seti është një vizore 20cm, një trekëndësh 14 cm dhe një këndmatës 9cm. I gjithë seti është rezistent ndaj deformimit dhe karakterizohet nga rezistenca e lartë ndaj thyerjes.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTS Set trekandsha 20cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *