TTS Plastelin 10/1

1.20

TTS Plastelin 10/1

Përshkrimi

Plastelinë TTS 10/1 e kualitetit të lartë për fëmijë. Ideale për shkollë, argëtuese, e butë dhe e thjeshtë në përdorim. Plastelina nuk thahet në temperaturë të dhomë dhe nuk është helmuese. Plastelina vjen me një paketim të qëndrueshëm me 12 ngjyra në të.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTS Plastelin 10/1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *