TTS Ngjyra uji FUN 12/1

1.70

TTS Ngjyra uji FUN 12/1

Përshkrimi

Ngjyra uji TTS 1/12 të ndezura me kornizë plastike. Në pako kanë të përfshirë një brushë të drurit, kapakun për mbajtjen e ujit dhe 12 ngjyra të ndryshme

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTS Ngjyra uji FUN 12/1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *