TTS Ngjyra uji 1/12

1.20

TTS Ngjyra uji 1/12

Përshkrimi

Ngjyra uji TTS 1/12 të ndezura me kornizë plastike. Në pako kanë të përfshirë një brushë të drurit dhe 12 ngjyra të ndryshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTS Ngjyra uji 1/12”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *