TTS Ngjyra qiri 8/1

0.35

TTS Ngjyra qiri 8/1

Përshkrimi

Ngjyra qiriu TTS 8/1 me nuanca të ndritshme dhe rezistente ndaj thyerjes. Në pako përfshihen 8 ngjyra.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTS Ngjyra qiri 8/1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *