TTS Ngjyra qiri 12/1

0.50

TTS Ngjyra qiri 12/1

Përshkrimi

Ngjyra qiriu TTS 12/1 me nuanca të ndritshme dhe rezistente ndaj thyerjes. Në pako përfshihen 12 ngjyra.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTS Ngjyra qiri 12/1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *