TTS Ngjyra druri Premium 1/12

1.50

TTS Ngjyra druri Premium 1/12

Përshkrimi

Ngjyrat e druri Premium 1/12 janë tejet të qëndrueshme, kanë formë trekëndore dhe janë të përbërë nga druri FSC. Në pako përfshihen 12 ngjyra me trashësi të grafitit 3.0mm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTS Ngjyra druri Premium 1/12”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *