TTS Ngjyra druri 1/12 Black

2.45

TTS Ngjyra druri 1/12 Black

Përshkrimi

Ngjyra druri 1/12 TTS të mahnitshme, me rezistencë të lartë ndaj thyerjes dhe me përbërje prej druri FSC me formë trekëndëshi. Ngjyrat vijnë me një dizajn elegant të zi dhe me trashësi të grafitit prej 3.0mm. Në pako përfshihen 12 copë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTS Ngjyra druri 1/12 Black”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *