TTS Mprehse Twin display

0.45

TTS Mprehse Twin display

Përshkrimi

Mprehëse TTS Twin është e bërë nga plastika dhe mbledhës për mbeturina. Mprehësja është e dizajnuar për të mprerë lapsa dhe është e pajisur me dy teha të dy madhësive. Dimensionet e mprehëses janë 3.5 x 3.5 x 5.5cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTS Mprehse Twin display”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *