TTS Mprehse Trio 3/1 bl.

0.35

TTS Mprehse Trio 3/1 bl.

Përshkrimi

Mprehëse TTS Trio 3/1 e përbërë nga materiali i fortë PVC, me teh të mprehtë dhe një vrimë. Në pako përfshihen 3 copë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTS Mprehse Trio 3/1 bl.”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *