TTS Mprehse metal 2/1 bl.

0.45

TTS Mprehse metal 2/1 bl.

Përshkrimi

Mprehëse TTS e metalit 2/1 me dizajn të thjeshtë dhe një vrimë. Në pako përfshihen 2 copë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTS Mprehse metal 2/1 bl.”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *