TTS Brusha Ngj.ujit Nr.2

0.25

TTS Brusha Ngj.ujit Nr.2

Përshkrimi

Brushat TTS me numër 2 janë të krijuara nga druri i kualitetit të lartë FSC posaçërisht për ngjyrosje me ngjyra të ujit. Fijet cilësore të tyre janë të përforcuara me anë të një shtrese metalike të fuqishme dhe janë shumë të përshtatshme për pikturim. Poashtu, janë të mbështjellura dyfish me qëllim të kujdesit edhe me të lartë ndaj tyre.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTS Brusha Ngj.ujit Nr.2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *