TTO Whiteboard marker 4/1

1.70

TTO Whiteboard marker 4/1

Përshkrimi

Marker për shkrim për tabelë të bardhë me kualitet të lartë, me ngjyrë që nuk thahet lehtë dhe jo-toksike. Gjurma që lë ky marker ka gjerësi 2-4 mm, ndërsa kapaciteti i shkrimit (në rreshta) arrin deri në 200m

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Whiteboard marker 4/1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *