TTO Tekstmarker , portokalli

0.35

TTO Tekstmarker , portokalli

Kodi i produktit: dh127 Kategorite , , Tags: , , , ,

Përshkrimi

Marker për shkrim me kualitet të lartë, me ngjyrë që nuk thahet lehtë dhe jo-toksike. Gjurma që lë ky marker ka gjerësi 1-4 mm, ndërsa kapaciteti i shkrimit (në rreshta)arrin deri në 300m Markeri ka ngjyrë të portokalltë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Tekstmarker , portokalli”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *