TTO Tekstmarker, gjelbert

0.35

TTO Tekstmarker, gjelbert

Kodi i produktit: dh129 Kategorite , , Tags: , , , ,

Përshkrimi

Marker për shkrim me kualitet të lartë, me ngjyrë që nuk thahet lehtë dhe jo-toksike. Gjurma që lë ky marker ka gjerësi 1-4 mm, ndërsa kapaciteti i shkrimit (në rreshta)arrin deri në 300m Markeri ka ngjyrë të gjelbër.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Tekstmarker, gjelbert”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *