TTO Tekstmarker e verdhe

0.35

TTO Tekstmarker e verdhe

Kodi i produktit: dh128 Kategorite , , Tags: , , , ,

Përshkrimi

Marker për shkrim me kualitet të lartë, me ngjyrë që nuk thahet lehtë dhe jo-toksike. Gjurma që lë ky marker ka gjerësi 1-4 mm, ndërsa kapaciteti i shkrimit (në rreshta)arrin deri në 300m Markeri ka ngjyrë të verdhë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Tekstmarker e verdhe”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *