TTO Sellotejp Duo 48mmx5m

0.55

TTO Sellotejp Duo 48mmx5m

Përshkrimi

Ngjitës standard në formë shiriti, i cili ka përdorim të gjerë në të gjitha sferat e përditshmërisë sonë. Shiriti (ngjitësi) ka gjerësi prej 48mm dhe gjatësi prej 5m si dhe diametër të rrotës mbështjellëse prej 3”.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Sellotejp Duo 48mmx5m”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *