TTO Sellotejp 48×66 transparent

0.95

TTO Sellotejp 48×66 transparent

Përshkrimi

Ngjitës standard në formë shiriti, i cili ka përdorim të gjerë në të gjitha sferat e përditshmërisë sonë. Shiriti (ngjitësi) ka gjerësi prej 48mm dhe gjatësi prej 66m si dhe diametër të rrotës mbështjellëse prej 3”.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Sellotejp 48×66 transparent”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *