TTO Sellotejp 25×66, 1/1

0.50

TTO Sellotejp 25×66, 1/1

Përshkrimi

Ngjitës standard në formë shiriti, i cili ka përdorim të gjerë në të gjitha sferat e përditshmërisë sonë. Shiriti (ngjitësi) ka gjerësi prej 25 mm dhe gjatësi prej 66 m.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Sellotejp 25×66, 1/1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *