TTO Sellotejp 19×33

0.25

TTO Sellotejp 19×33

Përshkrimi

Ngjitës standard në formë shiriti, i cili ka përdorim të gjerë në të gjitha sferat e përditshmërisë sonë. Shiriti (ngjitësi) ka gjerësi prej 19 mm dhe gjatësi prej 33m.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TTO Sellotejp 19×33”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *